Premjerė sveikina Kosovą Nepriklausomybės dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Kosovo žmones Nepriklausomybės dienos proga ir linki visokeriopos gerovės bei klestėjimo.
„Šia proga džiaugiuosi mūsų vis glaudesniais dvišaliais santykiais. Leiskite patikinti, kad Lietuva tvirtai remia Kosovo nepriklausomybę ir eurointegracinius siekius. Tikimės, kad Kosovo piliečiai artimiausiu metu galės laisvai keliauti į Europos Sąjungą. Linkime Kosovui toliau sėkmingai kurti saugią, klestinčią, demokratinę, žmogaus gerove besirūpinančią valstybę, raginame toliau tęsti šiems tikslams pasiekti reikalingas reformas“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2022-02-17
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
