Premjerė sveikina Latviją Nepriklausomybės dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos Respublikos žmonių ir Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Latviją Nepriklausomybės dienos proga.
„Latvija ir Lietuva visada buvo artimos sąjungininkės ir draugės, tai liudija vaisingas ir dinamiškas bendradarbiavimas įvairiausiose srityse. Šiandien matome, kad mūsų institucijoms reikia dar glaudesnio bendradarbiavimo, mūsų šalims susiduriant su senais ir naujais saugumo iššūkiais, įskaitant hibridinę ataką prie mūsų sienų. Neabejoju, kad visi iššūkiai, su kuriais šiandien susiduriame, bus įveikti ir mus dar labiau sustiprins. Kelias, kurį Latvija nuėjo per nepriklausomybės metus, yra pasididžiavimo ir įkvėpimo šaltinis daugeliui tautų. Džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių mūsų šalyse domisi vieni kitų istorija, kultūra ir turizmo galimybėmis. Tikiu, kad dirbsime kartu, toliau stiprindami mūsų šalių draugiškus santykius ir bendradarbiavimą, pagrįstą mūsų bendromis vertybėmis ir solidarumu“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-11-18
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
