BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Latviją Nepriklausomybės dienos proga

Data

2021 11 18

Įvertinimas
0
Latvija Lietuva shutterstock_283808513.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė  Lietuvos Respublikos žmonių ir Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Latviją Nepriklausomybės dienos proga.

„Latvija ir Lietuva visada buvo artimos sąjungininkės ir draugės, tai liudija vaisingas ir dinamiškas bendradarbiavimas įvairiausiose srityse. Šiandien matome, kad mūsų institucijoms reikia dar glaudesnio bendradarbiavimo, mūsų šalims susiduriant su senais ir naujais saugumo iššūkiais, įskaitant hibridinę ataką prie mūsų sienų. Neabejoju, kad visi iššūkiai, su kuriais šiandien susiduriame, bus įveikti ir mus dar labiau sustiprins. Kelias, kurį Latvija nuėjo per nepriklausomybės metus, yra pasididžiavimo ir įkvėpimo šaltinis daugeliui tautų. Džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių mūsų šalyse domisi vieni kitų istorija, kultūra ir turizmo galimybėmis. Tikiu, kad dirbsime kartu, toliau stiprindami mūsų šalių draugiškus santykius ir bendradarbiavimą, pagrįstą mūsų bendromis vertybėmis ir solidarumu“, – sakoma premjerės sveikinime.