Premjerė sveikina Laurą Asadauskaitę-Zadneprovskienę su puikia pergale Tokijuje
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Laurą Asadauskaitę-Zadneprovskienę Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse šiuolaikinės penkiakovės varžybose laimėjus sidabro medalį.
„Nuoširdžiai sveikinu jus su puikia olimpine pergale. Atkaklioje kovoje jūs parodėte ryžtą, ištvermę, įveikėte stiprius varžovus ir pademonstravote nugalėtojams būdingą stiprybę. Jūsų iškovotas olimpinis medalis suteikia galimybę didžiuotis Lietuvos sportininkų pasiekimais. Mieloji, Laura, nuoširdžiai linkiu jums naujų pergalių ateityje ir sėkmės garsinant šalies vardą“, – sakoma premjerės sveikinime.
Nuotr. © EPA-ELTA
Atnaujinimo data: 2021-08-06
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
