Premjerė sveikina Lietuvos golbolo rinktinę su paralimpine bronza
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Lietuvos golbolo rinktinę, Tokijo paralimpinėse žaidynėse iškovojusią bronzos medalį.
„Sveikinu Jus su gražiu finišu Tokijo paralimpinėse žaidynėse. Atkaklus ir sunkus darbas bei stipri komandinė dvasia leido pasiekti užsibrėžtus tikslus ir puikius rezultatus. Dar kartą įrodėte, kad Lietuvos golbolo komandą galima pagrįstai vadinti viena stipriausių golbolo komandų pasaulyje. Dėkui, kad savo pasiekimais garsinate mūsų šalies vardą. Tegul tolesnėje Jūsų sporto karjeroje Jus visuomet lydi sėkmė ir džiugina pergalės!“ – sakoma premjerės sveikinime.
Nuotr. © Dainiaus Ožalo/LPAK
Atnaujinimo data: 2021-09-06
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
