BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Lietuvos pasieniečius profesinės šventės proga

Data

2022 06 29

Įvertinimas
0
LRVK20210706-114.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė reiškia dėkingumą ir sveikina Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnus, birželio 29-ąją mininčius profesinę šventę – Lietuvos pasieniečių dieną.

„Nuo pirmųjų atkurtosios nepriklausomybės dienų Lietuva galėjo pasitikėti savo pasieniečiais. Jūs prisiėmėte atsakomybę ir riziką, saugodami vieną svarbiausių valstybingumo ženklų – šalies sienas. Vargu, ar duodamas priesaiką dažnas jūsų galėjo numanyti apie lauksiantį organizuotos neteisėtos migracijos iššūkį, kurį įveikti mokėmės visi, stengdamiesi neprarasti humaniškumo ir nepamesti iš akiračio valstybės saugumo dėmens. Mokėmės visi, tačiau priešakyje buvote jūs, pasieniečiai. Jūsų šventės dieną pasitinkame neabejodami – Lietuva turi patyrusius, pasiaukojančiai dirbančius, profesionalius pasieniečius“, – sakė Ministrė Pirmininkė I. Šimonytė.

1922 m. Lietuvoje įteisinta Pasienio pulko šventė kasmet minima kaip Lietuvos pasieniečių diena.