BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Lietuvos žydų bendruomenę ir litvakus visame pasaulyje religinės šventės – Pesacho proga

Data

2021 03 27

Įvertinimas
2
LRVK_20200405_0014.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Lietuvos žydų bendruomenę ir litvakus visame pasaulyje  religinės šventės – Pesacho proga.

„Nuoširdžiai sveikinu Lietuvos žydų bendruomenę ir visus litvakus su ypatinga religine Pesacho švente. Ji siejama su tūkstančius metų branginamomis tradicijomis, kurios primena išėjimą iš Egipto, įprasmina  pamatines vertybes – žydų tautos dvasinį atgimimą ir laisvę. Deja, jau antrus metus Lietuvos ir pasaulio žydai pasitinka Pesachą sunkiomis sąlygomis ir ne visos šeimos gali kartu susiburti į iškilmingą Sederio vakarienę. Noriu nuoširdžiai palinkėti, kad ši išsivadavimą ženklinanti šventė,  atbundanti gamta sustiprintų tikėjimą, jog visos negandos bus įveiktos. Būkite sveiki ir  laimingi, tegul išmintis bei ištvermė lydi kiekvieną Jūsų žingsnį,  tegul saulėta nuotaika užlieja Jūsų širdis ir namus. Chag Pesach sameach – linksmos Pesacho šventės!“, – sakoma premjerės sveikinime.