Premjerė sveikina Maltą Nepriklausomybės dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina Maltos Respubliką, švenčiančią Nepriklausomybės dieną, ir linki šalies žmonėms visokeriopos sėkmės, klestėjimo bei gerovės.
„Lietuva teikia didelę reikšmę glaudžių ir draugiškų mūsų tautų santykių vystymui dvišaliu, Europos bei tarptautiniu lygiu. Nėra jokių abejonių, kad tolesnis Lietuvos ir Maltos bendradarbiavimas, pagrįstas tarpusavio supratimu, intensyvėjančiais žmonių tarpusavio kontaktais bei galimybėmis turizmo ir ekonominio bendradarbiavimo srityse, ir toliau stiprės“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-09-29
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
