BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Maltos ordino bendruomenę Šv. Jono Krikštytojo iškilmių proga

Data

2021 06 24

Įvertinimas
0
Malta.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos Respublikos žmonių ir Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Suvereniojo karinio Maltos ordino bendruomenę Šv. Jono Krikštytojo iškilmių proga ir dėkoja už kilnią Ordino misiją.

„Vertiname Ordino veiklą skatinant savanorišką veiklą Lietuvoje, atkreipiant visuomenės dėmesį į jos silpniausius ir pažeidžiamiausius narius, jaunimo įtraukimą į socialines iniciatyvas. Maltos ordino savanorių indėlis kovojant su visą pasaulį sukrėtusia pandemija, gelbstint žmonių gyvybes, teikiant paguodą ir pagalbą visiems, kuriems to reikia, yra nepaprastai svarbus. Maltos ordino dvasia įkvepia ir ragina sekti humaniškumo pavyzdžiu“, – sakoma premjerės sveikinime.

Visiems Ordino savanoriams, bičiuliams ir rėmėjams I. Šimonytė perduoda nuoširdžią padėką už neįkainojamą paramą, kurią teikia mūsų visuomenės nariams – ligoniams, neįgaliesiems ir nusilpusiems. Šios reikšmingos šventės proga Vyriausybės vadovė perduoda ir Lietuvos žmonių linkėjimus.