Premjerė sveikina menininkę S. Nenartavičiūtę-Stanikienę jubiliejaus proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina žymią vizualiojo meno kūrėją, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatę Svajonę Nenartavičiūtę-Stanikienę gražaus jubiliejaus proga.
„Gerbiamoji Svajone Nenartavičiūte-Stanikiene, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 60-ojo jubiliejaus proga. Jūsų kuriamas vizualusis menas geba ir šokiruoti, ir žavėti, jis užduoda daugybę reikšmingų provokuojančių klausimų. Esate talentinga, ryžtinga ir atvira pasauliui asmenybė. Linkiu neblėstančio kūrybinio polėkio ir kasdienių atradimų“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-11-29
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
