Premjerė sveikina Moldovą Nepriklausomybės dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino Moldovą nepriklausomybės 30-ųjų metinių proga.
„Abi mūsų tautas sieja patys stipriausi ryšiai – bendri laisvės ir demokratijos idealai. Moldovos ir Lietuvos žmonės puikiai žino, ką reiškia laimėti laisvę ir ją ginti. Su dideliu dėkingumu prisimename, kad 1990 m. gegužę Jūsų šalies parlamentas pirmasis pasaulyje pripažino Lietuvos nepriklausomybę.
Šiandien Lietuva palaiko Moldovą, Jūsų šaliai pradėjus eiti reformų ir glaudesnės integracijos su Europos Sąjunga keliu. Esame pasirengę Jus remti ir stiprinti pagalbą Jūsų šaliai vykdant šią sudėtingą, tačiau būtiną pertvarką. Moldovos sėkmė šiame kelyje būtų mūsų bendra sėkmė“, – sakoma premjerės sveikinime.
I. Šimonytė Moldovai palinkėjo saugumo ir klestėjimo.
Atnaujinimo data: 2021-08-27
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
