Premjerė sveikina Motinos dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina visas Lietuvos mamas Motinos dienos proga.
„Pirmąjį gegužės sekmadienį skubame aplankyti mylimas Mamas ir padėkoti Joms už gyvenimą. Širdyje saugome meilę žemišką kelionę baigusioms Mamoms. Visada būsime dėkingi joms už besąlygišką meilę, rūpestį, pasitikėjimą. Mielosios Mamos, tegul jaukios bei saulėtos būna Jūsų dienos ir metai. Linkiu, kad nuoširdus vaikų dėmesys Jus gaubtų ne tik šiandien, bet ir kasdien“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2022-05-01
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
