Premjerė sveikina muzikologę Zita Kelmickaitę jubiliejaus proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina muzikologę, laidų vedėją Zita Kelmickaitę gražaus jubiliejaus proga.
„Nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 70-ojo jubiliejaus proga. Esate itin talentinga muzikologė, laidų vedėja, žavinti neblėstančia energija, ryžtu ir puikiu humoro jausmu. Mokate džiaugtis pasauliu ir aplink esančiais žmonėmis, to mokote ir kitus, visada praskaidrinate dieną tiek Jūsų vedamų laidų žiūrovams, tiek savo pašnekovams. Linkiu ir toliau aktyviai dalytis kūrybinėmis idėjomis, skleisti šviesą ir niekada nepamiršti, koks galingas ir visas darganas prasklaidantis gali būti juokas“, – sakoma premjerės sveikinime.
Nuotr. © ELTA
Atnaujinimo data: 2021-10-22
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
