Premjerė sveikina nepriklausomybės dieną mininčią Maltą
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino Maltos Respublikos Ministrą Pirmininką Robertą Abelą ir visus šalies žmones šiandien minimos Nepriklausomybės dienos proga, linkėdama šaliai gerovės ir klestėjimo.
„Šia proga noriu pasidžiaugti draugiškais Lietuvos ir Maltos, tvirtos ir patikimos partnerės Europos Sąjungoje, santykiais. Ukrainai tęsiant herojišką savo laisvės ir globalios saugumo tvarkos gynybą, mūsų bendra parama ir vienybė atremiant ir sustabdant nepateisinamą Rusijos agresiją yra be galo svarbi, kaip ir pastangos neleisti tarptautinei bendruomenei įprasti prie karo liepsnų Europoje.
Tvirtai tikiu, kad mūsų solidarumas su Ukraina ir įsipareigojimas ginti europines vertybes išliks tvirtas, o žmogiškieji ryšiai, ekonominis bendradarbiavimas ir kultūriniai mainai tarp mūsų šalių ir toliau sėkmingai augs“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2024-09-21
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
