BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Norvegiją Konstitucijos dienos proga

Data

2021 05 17

Įvertinimas
1
Norvegija Lietuva shutterstock_281667419.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikina Norvegiją Konstitucijos dienos proga.

„Lietuva labai vertina itin aktyvius ir dinamiškus santykius su Norvegija, taip pat glaudų mūsų šalių bendradarbiavimą NATO bei Šiaurės ir Baltijos valstybių grupėje. Esame dėkingi Norvegijai, padedančiai užtikrinti Baltijos šalių saugumą NATO priešakinėse pajėgose, NATO oro policijos misijoje Baltijos šalyse ir kitose iniciatyvose. Mūsų bendros vertybės, nuolat stiprėjantis ekonominis, kultūrinis ir akademinis bendradarbiavimas bei žmonių tarpusavio ryšiai ypač sutvirtina mūsų santykius“, – sakoma premjerės sveikinime.

Vyriausybės vadovė išsakė įsitikinimą, kad Lietuva ir Norvegija toliau dirbs kartu, stiprindamos transatlantinį ryšį ir skleisdamos demokratijos bei laisvės idealus Europos Sąjungos kaimynystėje ir už jos ribų.