Premjerė sveikina pasaulio bokso čempione tapusią Gabrielę Stonkutę
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Stambule vykusio pasaulio moterų bokso čempionato nugalėtoją Gabrielę Stonkutę ir linki jai pergalių visose kovose ateityje.
„Ši pergalė – išskirtinė Lietuvos sportui. Ačiū tau, Gabriele, už atverstą auksinį mūsų valstybės bokso istorijos puslapį, tapus pasaulio čempione. Tegul šis garbingas titulas įkvepia tave siekti pergalių varžybose ateityje, tegul skamba Lietuvos himnas, visuose kontinentuose garsindamas mūsų valstybę“, – sako premjerė.
G. Stonkutės titulas – pirmas Lietuvos atstovų laimėtas auksas pasaulio bokso čempionatuose.
Atnaujinimo data: 2022-05-20
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
