BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina pianistą Petrą Geniušą 60-mečio proga

Data

2021 02 06

Įvertinimas
0
LRVK_20121105_001.JPG

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina pianistą, profesorių, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Petrą Geniušą 60-mečio proga.

„Esate garsus fortepijono virtuozas, įvairiapusis menininkas, meistriškai įvaldęs itin platų muzikinių kūrinių repertuarą. Jūsų talentas ir išskirtinės išraiškos formos atveria klausytojams amžinosios klasikos lobius, kviečia pažinti avangardinės muzikos ar džiazo pasaulį. Istorija liudija, kad tiek Jūsų solinių koncertų, tiek pasirodymų su įvairiais kolektyvais nuo Vilniaus iki Tokijo visada laukia gausus būrys gerbėjų. Labai svarbu, kad savo įkvepiančią patirtį ir muzikinę išmintį perduodate mokiniams, o šie tęsia gražias tradicijas. Gerbiamasis Petrai, nuoširdžiai sveikinu 60-mečio jubiliejaus proga ir nuoširdžiai linkiu, kad neblėstanti Jūsų kūrybinė ugnis ir toliau trauktų klausytojus į visas koncertų sales, o muzikos garsai sušildytų jų širdis“, – sakoma premjerės sveikinime.            

Nuotr. © ELTA