Premjerė sveikina plaukiką E. Mataką, iškovojusį bronzos medalį
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina plaukiką Edgarą Mataką, Tokijo paralimpinėse žaidynėse iškovojusį bronzos medalį.
„Nuoširdžiai sveikinu Jus su pergale ir pirmuoju mūsų olimpiečių medaliu Tokijo paralimpinėse žaidynėse, kuris, tikiuosi, bus tikrai ne paskutinis! Šis medalis – Jūsų atkaklaus ir nuoseklaus darbo ir ištvermės rezultatas siekiant tikslo. Ačiū, kad garsinate Lietuvos vardą. Linkiu sėkmės, gerų startų, puikių rezultatų ir pergalių ateityje“, – sakoma premjerės sveikinime.
Nuotr. © R. Navickas
Atnaujinimo data: 2021-08-30
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
