BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina poetą Kornelijų Platelį 70-mečio proga

Data

2021 01 22

Įvertinimas
0
LRVK_20160125_001.JPG

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina poetą, vertėją, eseistą, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Kornelijų Platelį 70-ojo jubiliejaus proga.

„Lietuvos kultūros lauke Jūs iš toli atpažįstamas kaip išskirtinis kūrėjas – didelės erudicijos ir šiuolaikinės literatūros tendencijas puikiai išmanantis rašytojas. Jūsų poezija įtaigiai ir jaudinamai  kalba apie esmines gyvenimo vertybes, gvildena amžinuosius būties klausimus. Per Jūsų išmintį galima pajusti  žymių pasaulio poetų kalbos erdves, esate itin jautrus originaliems autorių žodžiams vertėjas. Mielas Kornelijau, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus jubiliejaus proga ir linkiu stiprios kūrybinės sveikatos bei  įkvėpimo toliau skleidžiant meno šviesą“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.  

Nuotr. © ELTA