BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Portugaliją

Data

2021 06 10

Įvertinimas
0
Portugalija Lietuva shutterstock_266815448.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina  Portugalijos žmones šalies nacionalinės  dienos proga ir linki visokeriopos sėkmės.

„Džiaugiuosi šia proga galėdama pareikšti, kaip labai Lietuva vertina draugiškus santykius su Portugalija – stipria ir patikima partnere Europos Sąjungoje ir NATO. Esame dėkingi už Portugalijos dalyvavimą oro policijos misijoje. Tikiuosi, ir toliau dirbsime kartu stiprindami bendras vertybes dvišaliuose, Europos Sąjungos ir transatlantiniuose santykiuose“, – sakoma premjerės sveikinime.

Vyriausybės vadovė taip pat pasveikino Portugaliją sėkmingai pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai šiuo ypač sunkiu metu, kai COVID-19 pandemija ir jos socialinės bei ekonominės pasekmės kelia precedento neturintį iššūkį ES ir jos valstybėms narėms.