Premjerė sveikina režisierių Gytį Padegimą 70-mečio proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina teatro režisierių, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatą Bernardą Gytį Padegimą 70-ojo jubiliejaus proga.
„Nuoširdžiai Jus sveikinu 70-ojo jubiliejaus proga. Jūsų režisuoti vaizdingi spektakliai visada yra kupini atjautos, tikrumo ir veda į šviesą. Jie padeda žiūrovui kurti ryšį su aplink esančiais, kelti esminius gyvenimo klausimus ir rasti išėjimą iš patiriamų sunkumų labirinto. Jūs reikšmingai prisidėjote prie teatro kultūros ir jos istorijos Lietuvoje puoselėjimo. Linkiu sveikatos, neblėstančio kūrybinio polėkio bei noro dalytis savo unikaliomis idėjomis ir toliau“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2022-02-17
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
