BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Sakartvelą Nepriklausomybės dienos proga

Data

2022 05 26

Įvertinimas
0
Gruzija shutterstock_385376161.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos Vyriausybės vardu sveikina Sakartvelo žmones, švenčiančius Nepriklausomybės dieną.

„Pasirašyta 1918 m., Sakartvelo Nepriklausomybės deklaracija apėmė demokratijos, žmogaus teisių ir laisvės principus. Esu tikra, kad šie principai išliks Sakartvelo kelyje į europinę ir euroatlantinę bendruomenę, kurias Sakartvelo žmonės pasirinko.

Šiandien, kai esame šokiruojančio ir brutalaus Rusijos karo prieš Ukrainą liudininkai, visoms demokratinėms šalims ypatingai svarbu vieningai palaikyti Ukrainos pastangas ginti savo suverenitetą ir nepriklausomybę, o taip pat viso regiono saugumą. Kliaujamės artimų mūsų partnerių ir sąjungininkų solidarumu su Europos Sąjungos veiksmais, spaudžiant Rusiją nutraukti vykdomą agresiją.

Užtikrinu Jus, kad Lietuva ir toliau tvirtai palaikys Sakartvelo teritorinį integralumą ir suverenitetą, o taip pat europinius ir euroatlantinius siekius. Mūsų šalis išlieka įsipareigojusi tolesniam dvišalio bendradarbiavimo stiprinimui ir Sakartvelo suartėjimui su NATO ir Europos Sąjunga, paremtu mūsų bendromis vertybėmis ir laisvėmis“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime Sakartvelo Ministrui Pirmininkui.

Nepriklausomybės dieną mininčiam Sakartvelui ir jo žmonėms premjerė I. Šimonytė nuoširdžiai linki gerovės ir klestėjimo.