Premjerė sveikina Singapūrą Nacionalinės dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Singapūrą Nacionalinės dienos proga ir linki šaliai visokeriopos sėkmės bei klestėjimo.
„Mūsų šalis vienija demokratijos ir laisvės vertybės; esame pasirengę glaudžiai bendradarbiauti su Jūsų šalimi, kad šios vertybės būtų toliau stiprinamos mūsų regionuose ir visame pasaulyje. Esu įsitikinusi, kad, nuolat stiprinant visapusiškus mūsų šalių santykius, atsiras naujų būdų kurti palankią aplinką abipusiškai naudingų verslo, investicijų, mokslo, švietimo ir inovacijų santykių vystymui, o tai prisidės prie abiejų mūsų šalių klestėjimo“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-08-09
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
