Premjerė sveikina slaugytojus su profesine švente
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina slaugytojus tarptautinės profesinės šventės proga ir dėkoja už sunkų kasdienį darbą.
„Šiuolaikinė sveikatos apsauga neįmanoma be slaugytojų, jų padėjėjų rūpestingumo, gerumo, išminties padedant ligoniams. Tai labai atsakingas, pašaukimo, tolerancijos ir ištvermės reikalaujantis darbas, kuris dažnai lieka deramai neįvertintas ir neįrašytas į daugelį sėkmingo gydymo istorijų. Nuoširdžiai sveikinu visus esamus ir būsimus slaugytojus, pasirinkusius šią svarbią profesiją. Dėkoju Jums už pasiaukojimą, už tai, kad kasdien dovanojate viltį ir tikėjimą“, – sako premjerė.
Atnaujinimo data: 2022-05-12
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
