BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Slovėniją Valstybingumo dienos proga

Data

2021 06 25

Įvertinimas
0
slovėnija.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Slovėniją Valstybingumo dienos proga.

„Prieš 30 metų Slovėnijos parlamentas priėmė Nepriklausomybės deklaraciją. Mūsų šalys vienos pirmųjų pripažino viena kitos nepriklausomybę. Šiais metais taip pat pažymime reikšmingą progą – 30-ąsias Lietuvos ir Slovėnijos diplomatinių santykių užmezgimo metines. Aš labai vertinu mūsų šalių draugystę ir glaudų bendradarbiavimą ES, NATO bei kitose tarptautinėse organizacijose, taip pat Jūsų šalies dalyvavimą NATO priešakinėse pajėgose Baltijos šalyse. Neabejoju, kad mūsų šalys toliau dirbs stiprindamos mūsų bendradarbiavimą ir draugystę“, – sakoma premjerės sveikinime.

Naudodamasi proga Vyriausybės vadovė palinkėjo sėkmės Slovėnijai pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai, kartu siekiant kurti taikią ir saugią Europos Sąjungos ateitį.

Slovėnijos žmonėms I. Šimonytė palinkėjo gerovės ir klestėjimo.