BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Ukrainą Nepriklausomybės dienos proga

Data

2021 08 24

Įvertinimas
0
Ukraina.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė savo ir Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Ukrainos žmones Nepriklausomybės dienos proga ir linki šaliai saugumo bei klestėjimo.

„Mūsų tautos turi panašią istoriją, pažymėtą nuolatine kova už laisvę. Šiandien Ukraina nėra viena šioje kovoje. Jums švenčiant 30-ąją Nepriklausomybės dieną, daugelis Jūsų sąjungininkų ir draugų, įskaitant Lietuvą, švenčia kartu su Jumis. Neabejoju, kad puikūs Jūsų šalies pasiekimai nuo 1991 m. suteiks dar stipresnę motyvaciją tęsti reformas, siekiant sukurti stipresnę europietišką Ukrainą“, – sakoma premjerės sveikinime.

I. Šimonytė taip pat pabrėžia, kad šiandien abi mūsų šalys dalijasi atsakomybe už regioninį bei pasaulinį saugumą ir siekia sukurti vieningą, laisvą ir taikią Europą. Premjerė teigia esanti tvirtai įsitikinusi, kad glaudžiai bendradarbiaujant šis tikslas bus pasiektas.