Premjerė sveikina Vengriją Nacionalinės dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Vengriją Šventojo Stepono, Nacionalinės Vengrijos dienos, proga.
„Džiaugiuosi, galėdama šia proga išreikšti Lietuvos dėkingumą už glaudžią partnerystę su Vengrija Europos Sąjungoje ir NATO bei kitose tarptautinėse organizacijose. Esame dėkingi už Vengrijos dalyvavimą oro policijos misijoje ir labai džiaugiamės Jūsų sprendimu vėl dalyvauti misijoje 2022 m. Esant neramiai tarptautinei padėčiai, mūsų bendras įsipareigojimas siekti transatlantinės ir Europos vienybės yra svarbesnis nei bet kada anksčiau. Esu įsitikinusi, kad glaudūs mūsų šalių ir žmonių santykiai teigiamai prisidės sprendžiant iššūkius, su kuriais susiduriame šiandien“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-08-20
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
