Premjerė sveikina VSAT pareigūnus Lietuvos pasieniečių dienos proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnus bei tarnautojus Lietuvos pasieniečių dienos proga.
„Kiekvienas Jūsų atliekate itin svarbią misiją, užtikrinant Lietuvos nacionalinį saugumą. Tiek mūsų istorija, tiek dabartinės realijos liudija, kad prarasti laisvę galima labai greitai. Dėkoju Jums visiems už tai, kad atsakingai reaguojate į kiekvieną potencialią grėsmę“, – sako I. Šimonytė.
Atnaujinimo data: 2021-06-29
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
