BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina žymų vertėją Antaną Gailių 70-mečio proga

Data

2021 04 11

Įvertinimas
0
gailius-web.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą, žymų vertėją, poetą  Antaną Gailių 70-mečio proga.

„Erudicija, skvarbus žvilgsnis į Lietuvos ir pasaulio literatūrą, įgimta klausa žodžio prasmei bei skambesiui ženklina visą Jūsų turiningą ir garbingą kūrybinį kelią. Kuriama poezija liudija pasaulio harmoniją ir kalba apie krikščioniškosios pasaulėjautos svarbą. Jūs itin praplėtėte šalies humanitarines erdves, daugel metų dirbdamas vertimų baruose. Talentas ir meistriškumas lietuviškai prakalbino daug vokiečių, olandų literatūros, kultūros, filosofijos genijų – milžiniškas indėlis į visą Lietuvos kultūros lobyną. Nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 70-mečio jubiliejaus proga, linkiu stiprios sveikatos, tegul ir toliau Jus lydi didžioji  kūrybos galia ir įkvėpimas.      

Nuotr. © ELTA