BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė vyksta su vizitu į JAE – dalyvaus „EXPO 2020“ Lietuvos nacionalinės dienos renginiuose ir dvišaliuose susitikimuose

Data

2021 10 20

Įvertinimas
0
expo.jpg

Rytoj, ketvirtadienį, spalio 21 d., Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė su vizitu vyksta į Jungtinius Arabų Emyratus (JAE), kur dalyvaus pasaulinės parodos „EXPO 2020“ Lietuvos nacionalinės dienos ir kituose renginiuose, susitiks su aukšto lygio JAE pareigūnais.

Vizito metu spalio 22–23 d. Dubajuje ir Abu Dabyje numatyti dvišaliai susitikimai su Abu Dabio karališkuoju princu ir JAE Ginkluotųjų pajėgų vyriausiojo vado pavaduotoju Šeichu Mohamedu Bin Zayedu Al Nahyanu ir JAE ministro pirmininko pavaduotoju ir prezidento reikalų ministru šeichu Mansouru Bin Zayedu Al Nahyanu.

Premjerė susitiks su lietuvių bendruomene, taip pat atidarys Lietuvos ir JAE verslo forumą, kuriame dalyvauja daugiau kaip 100 Lietuvos verslo ir verslo asocijuotų struktūrų atstovų. „EXPO 2020“ Lietuvos nacionalinė diena baigsis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertu.

Lietuvos paviljono, atidaromo parodoje „EXPO 2020“, koncepcija sukurta pagal Lietuvos pristatymo užsienyje strategiją „Atvira kurti kartu“. Parodoje siekiama pristatyti Lietuvą kaip šiuolaikišką, inovatyvią ir atvirą bendradarbiavimui šalį, išryškinant šalies ekonominių ir globalių sprendimų, keičiančių ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio žmonių gyvenimus, potencialą.

Sekmadienį, spalio 24 d., premjerė grįžta į Lietuvą.