Premjerės komentaras dėl išpuolių prieš žiniasklaidą mitingo metu
Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės komentaras dėl išpuolių prieš žiniasklaidą mitingo metu.
„Rugpjūčio 10 dieną įvykusio mitingo dalyvių išpuolius prieš žiniasklaidą, žurnalistų užgauliojimą, įrangos gadinimą vertinu kaip sąmoningą trukdymą jiems dirbti savo darbą. Tai man yra visiškai nepriimtina. Ir tai, tikiuosi, yra nepriimtina visai laisvai demokratinei visuomenei, kuri vertina žiniasklaidą bei jos indėlį tokią visuomenę kuriant. Kategoriškai pasisakau prieš bet kokius veiksmus, kurie nukreipti prieš laisvą mintį ir žodį. Esu tikra, kad šalies teisėsaugos institucijos adekvačiai įvertins mitinguotojų veiksmus ir ateity tokie išpuoliai nepasikartos. Laisva ir stipri žiniasklaida yra visų mūsų laisvės pamato dalis. Dėkoju visiems, kurie išlieka ištikimi savo profesijai, savo darbui nepaisant sąlygų, kuriomis kartais tenka dirbti.“
Atnaujinimo data: 2021-08-12
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
