BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Prie Vyriausybės suburta darbo grupė siūlymams dėl ekonomikos gaivinimo plano

Data

2021 01 21

Įvertinimas
1
zenklas.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sudarė darbo grupę – Patariamąją tarybą, kuri svarstys ir teiks pasiūlymus dėl Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės plano.
 
„Pasitelkiame į pagalbą daug patirties ir žinių sukaupusius ekspertus, kad Vyriausybė sudarytų efektyvų ekonomikos gaivinimo priemonių paketą, o gaivinimo fondo lėšos būtų panaudotos Lietuvos labui bei Vyriausybės programos tikslams pasiekti“, – sakė premjerė.
 
Patariamąją tarybą sudaro: Aleksandras Abišala – fizikos ir matematikos mokslų daktaras, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, Rolandas Barysas – „Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius, Mantas Katinas – VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius; Paulius Lukauskas – Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas; Dalius Misiūnas – ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius; Arminta Saladžienė – „Nasdaq“ grupės viceprezidentė, „Nasdaq“ biuro Lietuvoje vadovė, Viktorija Trimbel – uždarosios akcinės bendrovės „Quantum Capital“ generalinė direktorė.   
 
Patariamajai tarybai pavesta teikti Ministrei Pirmininkei pasiūlymus dėl rengiamo Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės plano, kuriame  numatytos esminės priemonės reformoms, struktūriniams pokyčiams veiksmingai įgyvendinti ir būtiniems rezultatams pasiekti. Pavestoms užduotims vykdyti Patariamajai tarybai leista pasitelkti valstybės, savivaldybių institucijų, įstaigų, organizacijų atstovų.