Profesorius Adolfas Laimutis Telksnys valstybės ateitį matė per Lietuvos žmonių smegenyse glūdinčias neišsemiamas galimybes
Valstybės pažangos taryba liūdi dėl bendradarbio, Valstybės pažangos tarybos nario, profesoriaus Adolfo Laimučio Telksnio mirties. Gerbdami šio iškilaus žmogaus šviesų atminimą, skelbiame jo pasiūlymus dėl Lietuvos ateities vizijos „Lietuva 2050“ ir jos įgyvendinimo darbų.
Profesorius Adolfas Laimutis Telksnys Lietuvos ateitį matė per Lietuvos žmonių smegenyse glūdinčias neišsemiamas galimybes ir jų sąveiką su nuolat tobulinamomis išmaniomis mašinomis.
„Nesame didžiausi, galime nebūti stipriausi, tačiau privalome savo veiklos srityse būti geriausi. Privalome rūpintis išsilavinimu“, – teigė jis.
Mūsų valstybei lieka ne tik įspūdingi profesoriaus darbai, bet ir šviesus bei nenuilstamas jo optimizmas, išreikštas palinkėjimu: „Tik pirmyn. Neverkšlenkit. „Ne kritikų, kur šmeižia, viską peikia, / Ne pranašų bedugnės ateities, – / Mums reikia tų, kur susikaupę veikia! / Daugiau darbų! Daugiau jaunos vilties!“ – taip mums prieš šimtą metų Maironis sakė.“
Atnaujinimo data: 2022-10-28
Taip pat skaitykite:
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
Atsistatydina XX-oji Vyriausybė
Vyriausybė suteikė tris nacionalinių mecenatų vardus
Savivaldybės galės įvesti rinkliavą už jų lėšomis įrengtas kolumbariumo nišas
Stipri valstybė, prasidedanti nuo žmogaus: darbai, kuriuos palieka XX-oji Vyriausybė
