BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Rytoj premjerė vyksta su oficialiu vizitu į Moldovą

Data

2021 12 09

Įvertinimas
0
Moldova Lietuva .jpg

Gruodžio 10 dieną Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė vyksta su oficialiu vizitu į Moldovos Respubliką.

Numatomi susitikimai su Moldovos Ministre Pirmininke Natalija Gavrilița, Prezidente Maia Sandu ir Parlamento Pirmininku Igoriu Grosu.  

Pagrindinis vizito tikslas – išreikšti paramą Moldovos vyriausybės vykdomoms reformoms, aptarti regiono aktualijas. Ketinama apsvarstyti bendradarbiavimą pagal Europos Sąjungos (ES) Rytų partnerystės programą, paremti trijų asocijuotų šalių glaudesnį bendradarbiavimą tarpusavyje ir su ES.

Delegacijų nariai taip pat numato aptarti konkrečias sritis, kuriose Lietuvos ekspertinė patirtis ir parama Moldovai būtų tikslingiausia. Visų pirma bus kalbama apie energetikos, teisingumo ir antikorupcijos sričių, vidaus reikalų sistemos ir aplinkosaugos reformas. Ateityje tai turėtų sustiprinti Lietuvos ir Moldovos šakinių ministerijų bendradarbiavimą.

Lietuvos ir Moldovos premjerės dalyvaus Lietuvos Respublikos garbės konsulato Moldovoje atidarymo ceremonijoje.