Rytoj premjerė vyksta su oficialiu vizitu į Moldovą
Gruodžio 10 dieną Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė vyksta su oficialiu vizitu į Moldovos Respubliką.
Numatomi susitikimai su Moldovos Ministre Pirmininke Natalija Gavrilița, Prezidente Maia Sandu ir Parlamento Pirmininku Igoriu Grosu.
Pagrindinis vizito tikslas – išreikšti paramą Moldovos vyriausybės vykdomoms reformoms, aptarti regiono aktualijas. Ketinama apsvarstyti bendradarbiavimą pagal Europos Sąjungos (ES) Rytų partnerystės programą, paremti trijų asocijuotų šalių glaudesnį bendradarbiavimą tarpusavyje ir su ES.
Delegacijų nariai taip pat numato aptarti konkrečias sritis, kuriose Lietuvos ekspertinė patirtis ir parama Moldovai būtų tikslingiausia. Visų pirma bus kalbama apie energetikos, teisingumo ir antikorupcijos sričių, vidaus reikalų sistemos ir aplinkosaugos reformas. Ateityje tai turėtų sustiprinti Lietuvos ir Moldovos šakinių ministerijų bendradarbiavimą.
Lietuvos ir Moldovos premjerės dalyvaus Lietuvos Respublikos garbės konsulato Moldovoje atidarymo ceremonijoje.
Atnaujinimo data: 2021-12-16
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
