BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šią savaitę gyventojai bus skiepijami Plungės ir Šventosios miestų šventėse, Pakruojyje ir Palangoje

Data

2021 07 29

Įvertinimas
0
vAKCINOS.jpg

Nacionalinio kraujo centro vakcinavimo turas per Lietuvą liepos 30 d. skiepys Pakruojo ir Pašvitinio gyventojus, liepos 31 d. – Plungės miesto šventės dalyvius ir svečius. Atkreipiame dėmesį, kad savaitgalį, kitaip nei įprastai, šeštadienį bus skiepijami Šventosios miestelio šventės svečiai, o sekmadienį Nacionalinis kraujo centras dirbs įprastoje vietoje Palangoje, todėl poilsiautojai raginami prieš važiuojant namo nepamiršti jiems priklausančios vakcinos. Gyventojai, kaip įprasta, bus skiepijami nuo COVID-19 be išankstinės registracijos vakcina „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“). Skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės.

Atsižvelgdami į oro sąlygas ir itin didelį susidomėjusių žmonių skaičių, organizatoriai kviečia pasirūpinti vandeniu ir apsauga nuo saulės. Nors akcijoje pasiskiepyti gali bet kurie 18 metų ir vyresni asmenys, organizatoriai ypač ragina šia proga pasinaudoti senjorus. Juos, tikėdamiesi kitų laukiančių geranoriškumo, akcijos savanoriai palydi pasiskiepyti be eilės. Su savimi būtina turėti asmens dokumentą.

Iniciatyvą įgyvendina Vyriausybės kanceliarija ir Sveikatos apsaugos ministerija kartu su miestų ir rajonų savivaldybėmis bei organizacija Caritas. Nacionalinis kraujo centras primena, kad vakcinacijos metu kraujo donorystės akcijos nevyks.

Dažniausiai užduodami klausimai apie „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakciną čia.

*Išvykų datos ir vietos gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų. Prieš atvykdami pasitikrinkite informaciją Nacionalinio kraujo centro interneto puslapyje www.kraujodonoryste.lt.

Pakruojis, Pašvitinys

Liepos 30 d., penktadienis, 11.00–16.00 val.

Joniškio g. 3 (prie Pašvitinio seniūnijos), Pašvitinys

Plungė

Liepos 31 d., šeštadienis, 11.00–16.00 val.

Plungės miesto šventės metu miesto centre, prie laikrodžio

Šventoji

Liepos 31 d., šeštadienis,

11.00–16.00 val.

Šventosios miestelio šventės metu bažnyčios kieme, Jūros g. 7, Šventoji

Palanga

Rugpjūčio 1 d., sekmadienis, 11.0016.00 val.

Jūratės ir Kastyčio skvere, tilto prieigose, Palanga

 

NKC administracijos tel. 8 5 239 2444

Carito veiklų koordinatorė Vaida Matusevičiūtė, 8 674 41 393