BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šią savaitę gyvose eilėse „Janssen“ vakcina galima bus pasiskiepyti Alytuje, Mažeikiuose, Palangoje prie tilto ir prie Trakų pilies

Data

2021 06 28

Įvertinimas
6
2158120_29282cff15a6f1ce152fb276f69a2c6e.jpg

Nacionalinio kraujo centro vakcinavimo turas per Lietuvą šią savaitę lankysis Alytuje, Mažeikiuose, Trakuose, Palangoje. Turo metu visi norintys be išankstinės registracijos galės gauti vakciną „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) nuo COVID-19. Skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės.

Jau atnaujintas ir tolesnio Nacionalinio kraujo centro išvykų grafikas, kuris pasipildė daugiau nei dvidešimčia savivaldybių. Nuo akcijos pradžios Nacionalinis kraujo centras jau vakcinavo daugiau nei 5000 gyventojų. Žmonės raginami nepraleisti galimybės pasiskiepyti be jokios registracijos, arčiau savo namų.

Atsižvelgdami į oro sąlygas ir į itin didelį susidomėjusių žmonių skaičių, organizatoriai kviečia pasirūpinti vandeniu ir apsauga nuo saulės. Nors akcijoje pasiskiepyti gali bet kurie 18 metų ir vyresni asmenys, organizatoriai ypač ragina šia proga pasinaudoti senjorus. Juos, tikėdamiesi kitų laukiančių geranoriškumo, akcijos savanoriai palydi pasiskiepyti be eilės. Su savimi būtina turėti asmens dokumentą.

Iniciatyvą įgyvendina Vyriausybės kanceliarija ir Sveikatos apsaugos ministerija kartu su miestų ir rajonų savivaldybėmis bei organizacija Caritas. Nacionalinis kraujo centras primena, kad vakcinacijos metu kraujo donorystės akcijos nevyks.

Dažniausiai užduodami klausimai apie „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakciną čia.

*Išvykų datos ir vietos gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų. Prieš atvykdami pasitikrinkite informaciją Nacionalinio kraujo centro interneto puslapyje www.kraujodonoryste.lt.

 

Alytus

Birželio 29 d., antradienis, 11.00 – 16.00 val.

Rotušės a., šalia miesto savivaldybės pastato, arčiau teatro

Mažeikiai

Birželio 30 d., trečiadienis

11.00–16.00 val.

Naftininkų g. 11 (priešais Kultūros centrą, šalia bažnyčios)

Palanga

Liepos 2–4 d.

10.00–18.00 val.

Jūratės ir Kastyčio skvere, tilto prieigose

Nuo liepos 5 d. iki rugpjūčio 31 d.

11.00–16.00 val.

Trakai

Liepos 3 d., šeštadienis

11.00–16.00 val.

Prie Trakų pilies

Panevėžys

Liepos 7 d., trečiadienis, 11.00-16.00 val.

Aukštaitijos sporto rūmai, A.Jakšto g. 1

Švenčionys

Liepos 7 d., trečiadienis, 11.00-16.00 val.

Pabradės kultūros centro aikštė, Vilniaus g. 46

Vievis

Liepos 8 d., ketvirtadienis

11.00–16.00 val.

Centrinė aikštė prie bažnyčios

Joniškis

Liepos 9 d., penktadienis

11.00–16.00 val.

Aikštė centre, prie savivaldybės, Livonijos g. 4

Skuodas

Liepos 9 d., penktadienis

11.00–16.00 val.

Skuodo miesto aikštė, Gedimino g. 4

Ukmergė

Liepos 10 d., šeštadienis

11.00–16.00 val.

Prie centrinio mieto turgaus, Vasario 16-osios g. 30

Ignalina

Liepos 12 d., pirmadienis

11.00–16.00 val.

Centrinė aikštė, Laisvės a. 70 a

Raseiniai

Liepos 13 d., antradienis

11.00–16.00 val.

Centrinis parkas

Šalčininkai

Liepos 13 d., antradienis

11.00–16.00 val.

Jašiūnų dvaro sodybos teritorijoje, J. Sniadeckio g. 2, Jašiūnai

Kauno rajonas

Liepos 16 d., penktadienis

11.00–16.00 val.

Raudondvario dvaras, Pilies takas 1, Raudondvaris

Anykščiai

Liepos 16 d., penktadienis

11.00–16.00 val.

Prie Anykščių kultūros centro

Kelmė

Liepos 16 d., penktadienis

11.00–16.00 val.

Prie Kelmės kultūros centro, Vytauto Didžiojo g. 73

Zarasai

Liepos 20 d. antradienis

11.00–16.00 val.

Sėlių aikštė

Tauragė

Liepos 20 d. antradienis

11.00–16.00 val.

Pilies aikštė

Varėna

Liepos 22 d., ketvirtadienis,

11.00–16.00 val.

Prie Varėnos rajono savivaldybės, Vytauto g. 12

Kėdainiai

Liepos 23 d., penktadienis

11.00–16.00 val.

Prie savivaldybės administracinio pastato, prie įėjimo į Tarybos posėdžio salę iš lauko, J.Basanavičiaus g. 36

Šilutė

Liepos 23 d., penktadienis

11.00–16.00 val.

Aikštė, Lietuvininkų g. 6

Radviliškis

Liepos 26 d. pirmadienis

11.00-16.00 val.

Savivaldybės centrinė aikštė

Pagėgiai

Liepos 27d., antradienis

11.00–16.00 val.

Pagėgių kultūros centro lauko aikštė, Jaunimo g. 3

Pakruojis, Pašvitinio miestelis

Liepos 30 d., penktadienis

11.00–16.00 val.

Joniškio g. 3, Pašvitinio miestelis

Plungė

Liepos 31 d., šeštadienis

11.00–16.00 val.

Dariaus ir Girėno g. 1B

 

LRVK Ryšių su visuomene skyriaus vadovė Renata Surovec, 869842630

Nacionalinio kraujo centro direktorius Daumantas Gutauskas, 861680295

Caritas veiklų koordinatorė Vaida Matusevičiūtė, 8 67441393