BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šią savaitę Klaipėdos, Zarasų, Tauragės, Varėnos, Kėdainių, Šilutės ir Palangos gyventojai ir svečiai gyvose eilėse gali pasiskiepyti „Janssen“ vakcina

Data

2021 07 19

Įvertinimas
1
vAKCINOS.jpg

Nacionalinio kraujo centro vakcinavimo turas per Lietuvą šią savaitę lankysis Klaipėdoje, Zarasuose, Tauragėje, Varėnoje, Kėdainiuose, Šilutėje ir Palangoje. Šių savivaldybių gyventojai be išankstinės registracijos galės gauti vakciną nuo COVID-19 „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“). Skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės. Palangoje šeštadieniais ir sekmadieniais iki vasaros pabaigos veiks stacionari palapinė.

Atsižvelgdami į oro sąlygas ir į itin didelį susidomėjusių žmonių skaičių, organizatoriai kviečia pasirūpinti vandeniu ir apsauga nuo saulės. Nors akcijoje pasiskiepyti gali visi 18 metų ir vyresni asmenys, organizatoriai ypač ragina šia proga pasinaudoti senjorus. Juos, tikėdamiesi kitų laukiančiųjų geranoriškumo, akcijos savanoriai palydi pasiskiepyti be eilės. Su savimi būtina turėti asmens dokumentą.

Iniciatyvą įgyvendina Vyriausybės kanceliarija ir Sveikatos apsaugos ministerija kartu su miestų ir rajonų savivaldybėmis bei organizacija Caritas.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vakciną „COVID-19 Vaccine Janssen“ čia.

*Išvykų datos ir vietos gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų. Prieš atvykdami pasitikrinkite informaciją Nacionalinio kraujo centro interneto puslapyje www.kraujodonoryste.lt.

Klaipėda

Liepos 19–20 d., pirmadienis–antradienis, 11.00–16.00 val.

Prie parduotuvės „Lidl“, Taikos pr. 66B

Zarasai

Liepos 20 d., antradienis

11.00–16.00 val.

Sėlių aikštė

Tauragė

Liepos 20 d., antradienis,

11.00–16.00 val.

Pilies aikštė

Varėna

Liepos 22 d., ketvirtadienis,

11.00–16.00 val.

Prie Varėnos rajono savivaldybės,
Vytauto g. 12

Kėdainiai

Liepos 23 d., penktadienis,

11.00–16.00 val.

Prie savivaldybės

Šilutė

Liepos 23 d., penktadienis,

11.00–16.00 val.

Aikštė, Lietuvininkų g. 6

Palanga

Liepos 5 – rugpjūčio 31 d., kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį, 11.00–16.00 val.

Jūratės ir Kastyčio skveras, tilto prieigos