BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šią savaitę septynių vietovių – Ignalinos, Raseinių, Jašiūnų, Raudondvario, Anykščių, Kelmės ir Palangos – gyventojai ir svečiai gyvose eilėse gali pasiskiepyti „Janssen“ vakcina

Data

2021 07 12

Įvertinimas
8
vAKCINOS.jpg

Nacionalinio kraujo centro vakcinavimo turas per Lietuvą šią savaitę organizuojamas Ignalinoje, Raseiniuose, Šalčininkų ir Kauno rajonuose, Anykščiuose ir Kelmėje. Šių savivaldybių gyventojai be išankstinės registracijos galės gauti vakciną „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) nuo COVID-19. Skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės. Taip pat primenama, kad Palangoje iki vasaros pabaigos veikia ir stacionari palapinė, kurioje pasiskiepyti galima kiekvieną dieną.

Atsižvelgdami į oro sąlygas ir į itin didelį susidomėjusių žmonių skaičių, organizatoriai kviečia pasirūpinti vandeniu ir apsauga nuo saulės. Nors akcijoje pasiskiepyti gali visi 18 metų ir vyresni asmenys, organizatoriai ypač ragina šia proga pasinaudoti senjorus. Juos, tikėdamiesi kitų laukiančiųjų geranoriškumo, akcijos savanoriai palydi pasiskiepyti be eilės. Su savimi būtina turėti asmens dokumentą.

Iniciatyvą įgyvendina Vyriausybės kanceliarija ir Sveikatos apsaugos ministerija kartu su miestų ir rajonų savivaldybėmis bei organizacija Caritas. Nacionalinis kraujo centras primena, kad vakcinacijos metu kraujo donorystės akcijos nevyks.

Dažniausiai užduodami klausimai apie „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakciną čia.

*Išvykų datos ir vietos gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų. Prieš atvykdami pasitikrinkite informaciją Nacionalinio kraujo centro interneto puslapyje www.kraujodonoryste.lt.

Ignalina

Liepos 12 d., pirmadienis

11.00–16.00 val.

Centrinė aikštė, Laisvės a. 70A

Raseiniai

Liepos 13 d., antradienis

11.00–16.00 val.

Centrinis parkas

Šalčininkų rajonas

Liepos 13 d., antradienis

11.00–16.00 val.

Jašiūnų dvaro sodybos teritorija,
J. Sniadeckio g. 2, Jašiūnai

Kauno rajonas

Liepos 16 d., penktadienis

11.00–16.00 val.

Raudondvario dvaras, Pilies takas 1, Raudondvaris

Anykščiai

Liepos 16 d., penktadienis

11.00–16.00 val.

Prie Anykščių kultūros centro

Kelmė

Liepos 16 d., penktadienis

11.00–16.00 val.

Prie Kelmės kultūros centro, Vytauto Didžiojo g. 73

Palanga

Liepos 5 d.–rugpjūčio 31 d. 11.00–16.00 val.

Jūratės ir Kastyčio skveras, tilto prieigos