BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šių metų kovo-balandžio mėnesiais vyksta atranka į Ryšių reguliavimo tarnybos Tarybos narius

Data

2022 03 15

Įvertinimas
2
rysiai3.jpg

Nuo 2022 m. gegužės 1 d. keisis Ryšių reguliavimo tarnybos valdymas. Vietoje vieno šiuo metu pareigas vykdančio institucijos vadovo veiklą pradės Taryba, kurią sudarys 5 nariai – pirmininkas ir keturi nariai, kurie priims kolegialius sprendimus.

Ryšių reguliavimo tarnybos Tarybos narius Ministro Pirmininko teikimu skiria Lietuvos Respublikos Prezidentas.

Ryšių reguliavimo tarnyba – nepriklausoma valstybės institucija, vykdanti elektroninių ryšių, geležinkelių transporto ir pašto paslaugų reguliavimą.

Kandidatai į Tarybos narius bus atrenkami atsižvelgiant į kompetencijas srityse, kuriose veiklą vykdo Ryšių reguliavimo tarnyba.

Tarybos narių statusas – valstybės pareigūnas. Tarybos nariais gali būti tik nepriekaištingos reputacijos Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys aukštąjį universitetinį, ne žemesnį kaip magistro laipsnio ar jam prilygintą, išsilavinimą. Tarybos narys negali eiti jokių kitų renkamų ar skiriamų pareigų, dirbti kitose įstaigose ar įmonėse, išskyrus mokslinį, pedagoginį ir kūrybinį darbą. Tarybos narys turi atitikti Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme valstybės tarnautojams nustatytus nepriekaištingos reputacijos kriterijus.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ATRANKĄ