BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Skelbiamas konkursas Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos vadovo pareigoms užimti

Data

2022 09 21

Įvertinimas
1
_MG_7918.jpg

Rugsėjo 20-ąją paskelbtas konkursas Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos (VDAI) direktoriaus pareigoms užimti. Naujajam įstaigos vadovui keliami tikslai – stiprinti preventyvią veiklą, didinti duomenų valdytojų, duomenų apsaugos pareigūnų ir duomenų subjektų žinias, kompetenciją ir įgūdžius asmens duomenų apsaugos srityje, kelti pasitikėjimą viešojo sektoriaus atliekamu asmens duomenų tvarkymu bei stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą asmens duomenų apsaugos srityje.

Anot teisingumo ministrės Ewelinos Dobrowolskos, tikimasi, jog naujasis įstaigos vadovas pakels duomenų apsaugos kartelę, stiprinant rizikingiausių sričių stebėseną ir tyrimus.

„VDAI turi ne tik spėti koja kojon su laikmečiu, bet ir būti priekyje, laiku imdamasi asmens duomenų apsaugos pažeidimų prevencijos. Dinamiška Europos Sąjungos Teisingumo Teismo praktika asmens duomenų apsaugos klausimais ir kasdienis dėmesys kylančių rizikų prevencijai yra pagrindiniai iššūkiai, su kuriais teks susidurti naujajam vadovui. Esu tikra, kad turėdami stiprią ir kompetentingą Inspekciją užtikrinsime Lietuvos konkurencingumą ir žmogaus teisių aukščiausią standartą“, – teigia ministrė.

VDAI – tai institucija, dalyvaujanti formuojant valstybės politiką asmens duomenų apsaugos srityje ir ją įgyvendinanti, institucijos misija – ginti žmogaus teisę į asmens duomenų apsaugą. Inspekcija, veikdama pagal visoje Europos Sąjungoje taikomą Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, turi būti pilnaverte kitų valstybių narių priežiūros institucijų partnere ir aktyviai dalyvauti bendruose pažeidimų tyrimuose.  

Pretendentai su konkurso skelbimu gali susipažinti čia, kartu pridedamas informacijos bukletas pretendentui.

Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki šių metų spalio 4 d.

Platesnė informacija apie įstaigos veiklą – VDAI puslapyje.