BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Su merais aptartas pandemijos valdymas Lietuvoje

Data

2021 01 04

Įvertinimas
1
zenklas.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė tęsia reguliarius susitikimus su Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) nariais. Juose aptariami aktualūs, daugiausia su pandemijos valdymu susiję klausimai.

Vyriausybės vadovė padėkojo merams už savivaldybių sprendimus švenčių laikotarpiu, kurie mažino viruso plitimą: buvo apriboti vieši renginiai, valdomi gyventojų srautai prie traukos objektų. Premjerė informavo apie pratęstą asmenų judėjimo tarp savivaldybių ribojimą iki 2021 m. sausio 31 dienos.

Pirmadienį vykusiame nuotoliniame susitikime pristatyti vakcinavimo prioritetai.

Taip pat iškeltas klausimas dėl vėluojančių ligonių kasų atsiskaitymų su savivaldybėms pavaldžiomis asmens sveikatos priežiūros įstaigomis. Patikinta, kad 2021 m. visos savivaldybės numatytą finansavimą gaus iš šių metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto.

Premjerės ir LSA susitikimai rengiami kas dvi savaites. Susitikime taip pat dalyvavo sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.