BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybė koordinuoja Lietuvos institucijų paramą Ukrainai

Data

2022 02 28

Įvertinimas
0
Ekrano nuotrauka 2022-02-28 195725.jpg

Atsižvelgdama į didelį paramos Ukrainai iniciatyvų srautą, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija koordinuoja oficialių iš Ukrainos institucijų, įstaigų ir organizacijų gautų paramos prašymų Lietuvos institucijoms įgyvendinimą.

Maloniai prašome visas Lietuvos institucijas, savivaldybes, asociacijas oficialius Ukrainos paramos prašymus, gautus iš  Ukrainos institucijų, įstaigų ir organizacijų  siųsti el.paštu: [email protected]

Bendromis pastangomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija užtikrina, kad oficialūs Ukrainos pagalbos prašymai būtų įgyvendinti efektyviausiu būdu, išvengiant veiklos dubliavimosi.

Vidaus reikalų ministerija kartu su Lietuvos Šaulių sąjungos Pelėdų būrio pilietine iniciatyva #StiprūsKartu! koordinuoja karo pabėgėlių iš Ukrainos registravimo ir apgyvendinimo veiklą.

Vidaus reikalų ministerija į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams iš Ukrainos sudarys kuo palankesnes sąlygas greitai gauti būtinus dokumentus gyventi ir dirbti Lietuvoje.

Visi, norintys ir galintys suteikti pagalbą apgyvendinant ar pavežant pabėgėlius iš Ukrainos,  gali kreiptis trumpuoju telefonu  1827  arba +370 677 22222 (skambinant iš užsienio). Šiais numeriais kviečiame kreiptis ir Ukrainos karo pabėgėlius, jau atvykusius Lietuvon – trumpojo numerio 1827 savanoriai nukreips į greičiausiai galinčią padėti instituciją.

Migracijos departamentas interneto svetainėje www.migracija.lt nuolat atnaujina informaciją apie Ukrainos piliečiams taikomas migracijos procedūras su šiomis procedūromis susijusius veiksmus.

Nevyriausybinių organizacijų paramą Ukrainos žmonėms koordinuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Dėl pagalbos Ukrainoje, esantiems Lietuvos piliečiams reikia kreiptis į Užsienio reikalų ministeriją.