BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybė nutarė kompensuoti darbo užmokesčio išlaidas pareigūnams

Data

2021 03 17

Įvertinimas
0
Policija shutterstock_389172697.jpg

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui ir kompensuos 1 829, 7  tūkst. eurų. Vidaus reikalų ministerijai pavaldžioms tarnyboms patirtas darbo užmokesčio išlaidas už 2021 m. vasario mėnesį. Kompensuojamos priemokos, mokėjimai už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą tiems pareigūnams, kurie tiesiogiai dalyvavo valdant ekstremaliąją situaciją, vykdant asmenų, vykusių už savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribų, kontrolę bei karantino režimo laikymosi kontrolę.

„Pareigūnai dirba nuolat, vykdo visas jiems iškeliamas užduotis, kurios ne visuomet siejamos su jų kasdiene veikla, bet šiuo metu yra būtinos, kad visuomenė būtų apsaugota. Norėčiau tik dar kartą padėkoti pareigūnams už šią kovą su nematomu priešu. Šios lėšos skirtos už darbą neskaičiuojant valandų“,  – teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė

Iš Vyriausybės rezervo Policijos departamentui bus skirta  1 209,9 tūkst. eurų – 4079 pareigūnams, vykdžiusiems karantino režimo laikymosi kontrolę, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui bus skirta 69,8 tūkst. eurų – 210 pareigūnų, Valstybės sienos apsaugos tarnybai bus skirta 530,2 tūkst. eurų – 2516 pareigūnų, Viešojo saugumo tarnybai bus skirta –19,8 tūkst. eurų –83 pareigūnams.

Už gruodį pareigūnams buvo skirta 1 112,6 tūkst. eurų, o už sausį – 2331,4 tūkst. eurų. kompensacijoms išmokėti.