BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės kanclerė už tarnybą valstybei padėkojo ilgamečiam ESFA vadovui Povilui Česoniui

Data

2022 08 02

Įvertinimas
0
Paveikslėlis2.jpg

Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė ir Ministro Pirmininko patarėjas Darius Žeruolis už sąžiningą darbą ir tarnybą valstybei padėkojo profesinę karjerą vakar pabaigusiam ilgamečiam Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) vadovui Povilui Česoniui.

ESFA yra viena iš svarbiausių Lietuvos žmogiškąjį ir socialinį kapitalą stiprinančių agentūrų, per dvidešimt veiklos metų tapusi šiuolaikine, tarptautinį pripažinimą pelniusia viešojo administravimo organizacija. Darbo organizavimo patirties ir kultūros iš šios agentūros semiasi ne tik Lietuvos, bet ir Europos Sąjungos, jos Rytų kaimynystės ir Vakarų Balkanų valstybių įstaigos. 2004–2022 m. ESFA padėjo Lietuvoje investuoti 2,2 milijardų eurų Europos socialinio fondo paramos švietimo, socialinės apsaugos, sveikatos ir viešojo administravimo stiprinimo projektuose.

ESFA reikšmingai prisideda rengiant ir įgyvendinant Aštuonioliktosios Vyriausybės reformas – Tūkstantmečio mokyklų ir ilgalaikės slaugos reformų projektus.