Vyriausybės vadovas pasveikino kompozitorių Laimį Vilkončių jubiliejaus proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas nuoširdžiai pasveikino kompozitorių, chorvedį, pedagogą, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatą Laimutį Antaną Vilkončių 75-ojo jubiliejaus proga ir palinkėjo kūrybinio įkvėpimo kupinų metų.
„Jūsų kūryba apima plačius horizontus – kuriate muziką, dainuojate pats ir mokote garsų meno jaunąją kartą. Tačiau labiausiai Lietuva pažįsta Jus kaip kuriantį melodingas, prasmingas dainas, kurios daug metų džiugina ir suaugusiuosius, ir vaikus.
Nuoširdžiai sveikinu Jus 75-mečio proga ir linkiu įkvėpimo kupinų dienų, ilgų kūrybinių metų toliau gausinant gražiausių dainų lobyną“, – sakoma premjero sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-05-13
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
