Vyriausybės vadovas pasveikino dainininką Edgarą Montvidą jubiliejaus proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas nuoširdžiai pasveikino operos solistą, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Edgarą Montvidą 50-mečio proga bei palinkėjo didelės sėkmės Lietuvos ir pasaulio scenose.
„Įspūdingi vokaliniai sugebėjimai ir pasišventimas menui atvėrė Jums kelius į garbingiausias scenas, išgarsino Lietuvos operos mokyklą. Sukurti įsimintini vaidmenys operų pastatymuose, koncertai su žymiais simfoniniais orkestrais bei rečitaliai liudija Jūsų talentą ir plačias vokalines galimybes.
Gerbiamasis Edgarai, nuoširdžiai sveikinu Jus 50-mečio proga ir linkiu ilgos bei smagios kelionės po muzikos pasaulį, didelės sėkmės džiuginant klasikinės muzikos gerbėjus visose pasaulio scenose“, – sakoma premjero sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-05-27
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
