Vyriausybės vadovas pasveikino menotyrininkę Mariją Nijolę Tumėnienę jubiliejaus proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas nuoširdžiai pasveikino menotyrininkę, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatę Mariją Nijolę Tumėnienę 85-mečio proga ir palinkėjo prasmingų, jaukių bei gyvenimo džiugesio kupinų metų.
„Į Lietuvių dailės istoriją Jūs įrašėte daug reikšmingų puslapių, o platųjį menotyros lauką papuošėte solidžiais darbais. Surengtos parodos, monografijos apie mūsų klasikų kūrybą ir gyvenimą žymiai praturtino meno mylėtojų pasaulį, paskatino giliau domėtis iškilia jų kūryba. Daugelį metų dirbdama Vyriausybės kanceliarijoje prisidėjote prie kultūros politikos formavimo ir jos raidos.
Nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus jubiliejaus proga ir linkių prasmingų dienų, ilgiausių ir gyvenimo džiaugsmo sklidinų metų“, – sakoma premjero sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-05-23
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
