Vyriausybės vadovas pasveikino pianistę Mūzą Rubackytę jubiliejaus proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas nuoširdžiai pasveikino pianistę, muzikos pedagogę, kultūros veikėją, Nacionalinės bei Vyriausybės kultūros ir meno premijų laureatę Mūzą Rubackytę-Golay 70-mečio proga ir palinkėjo neblėstančios kūrybinės liepsnos.
„Talentas, ryžtas ir darbas išgarsino Jus ir Lietuvą visuose pasaulio žemynuose. Jūsų įspūdingomis interpretacijomis žavėjosi žymiausių pasaulio koncertų salių lankytojai, koncertavote solo ir su iškiliausiais dirigentais bei orkestrais. Didžiai prasmingas Jūsų sumanytas ir sėkmingai organizuojamas projektas – Vilniaus fortepijono festivalis. Savo gilią patirtį perduodate jaunajai kartai, esate svarbių tarptautinių konkursų komisijų narė.
Gerbiamoji Mūza, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus jubiliejaus proga ir linkiu neblėstančios kūrybinės liepsnos, gausių aplodismentų visose koncertų salėse, kuriose skambės Jūsų meistriškai atliekama muzika“, – sakoma premjero sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-05-19
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
