Vyriausybės vadovas sveikina Motinos dienos proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas sveikina visas Lietuvos mamas Motinos dienos proga ir dėkoja už išugdytą pagarbą pamatinėms vertybėms.
„Motinos nuo pat gimimo lydi mus gyvenimo keliu, apgaubdamos gerumu ir rūpestingumu. Jūsų meilė skiepija pasitikėjimą, drąsina ir guodžia sunkiomis akimirkomis, o svarbiausia – ragina ryžtingai eiti pirmyn.
Esame, būsime ir liksime Jums amžinai dėkingi už išugdytą pagarbą esminėms vertybėms, už įžiebtą meilę Tėvynei, už skatinimą visomis išgalėmis kurti, gražinti gimtąją šalį.
Brangiosios Mamos, šį gegužės sekmadienį visais Lietuvos keliais skubėsime pas Jus pabūti drauge ir dar sykį išsakyti pačius nuoširdžiausius dėkingumo žodžius už didįjį stebuklą – gyvenimą“, – sakoma premjero sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-05-02
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
