Vyriausybės vadovas sveikina muzikologą Viktorą Gerulaitį jubiliejaus proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas nuoširdžiai sveikina muzikologą, pedagogą, rašytoją, radijo ir televizijos laidų, koncertų vedėją, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatą Viktorą Gerulaitį 75-mečio proga ir linki ilgų bei kūrybingų metų.
„Visą savo gyvenimą Jūs paskyrėte švietėjiškai veiklai, muzikos menui, garsų pasaulio grožiui. Valstybės atgimimo laikotarpiu Lietuva priglusdavo prie radijo imtuvų skambant Jūsų vedamai „Tautos gaidai“, savo įtaigia publicistine mintimi daug prisidėjote prie kritinio mąstymo ugdymo.
Muzikos bendruomenė žino Jus kaip originalų pedagogą, kūrybingą muzikologą, savo knygomis įnešusį didelį indėlį į muzikos istoriją ir atvėrusį duris į šio meno lobynus.
Gerbiamas Viktorai, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus jubiliejaus proga, linkiu ilgų ir kūrybingų metų, įdomių kelionių po platų muzikos pasaulį“, – sakoma premjero sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-02-12
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
