BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovė pareiškė užuojautą dėl žymaus Japonijos politiko Shinzo Abės mirties

Data

2022 07 12

Įvertinimas
0
LRVK20220712-4.jpg

Šiandien Japonijos ambasadoje Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasirašė užuojautų knygoje dėl buvusio Japonijos premjero Shinzo Abės mirties.

„Sužinojusi apie buvusio Ministro Pirmininko Shinzo Abės nužudymą, buvau labai sukrėsta ir giliai prislėgta.

Lietuvos Vyriausybės ir žmonių vardu noriu pareikšti nuoširdžią užuojautą pono Shinzo Abės šeimai bei draugams ir visiems Japonijos žmonėms, gedint dėl tokios skaudžios netekties. Jo nužudymas sukrėtė Japoniją ir visą pasaulį. Netekome tikro lyderio ir demokratijos gynėjo.

Lietuva labai vertina partnerystę su Japonija, kuri itin sustiprėjo ponui Abei einant Ministro Pirmininko pareigas. Jo vizitas Lietuvoje 2018 m. palietė daugelio lietuvių širdis ir iki šiol prisimenamas kuo šilčiausiai.

Šią sunkią akimirką Lietuva laikosi išvien su Japonija pagerbdama velionį poną Abę. Linkiu jo šeimai ir visiems Japonijos žmonėms išlikti stipriems. Shinzo Abės pasiges tiek Lietuva, tiek visas pasaulis“, – pabrėžė Vyriausybės vadovė.